DLACZEGO CHORUJEMY?

Gdy jesteś zdrowy to często nie myślisz i nie zwracasz uwagi na zdrowie. Tysiące spraw, ważne narady, kłótnie, pogoń za pieniądzem.

Świat się zmienia gdy zdrowie utracimy. Zaczynamy się diagnozować i szukać przyczyn. I najczęściej odnajdujemy wyłącznie przyczyny biologiczne. A prawda leży znacznie głębiej, w naszej podświadomości i w zdarzeniach z przeszłości, których nie potrafimy przetrawić. Zdarzeniach, które były nagłe, spowodowały szok i najczęściej były w nas tłamszone. Ich skrywanie i nie pozbycie się emanuje się w nas w postaci choroby. Zadaniem totalnej biologii jest odnalezienie klucza, Twojego indywidualnego klucza do znalezienia przyczyny choroby, a następnie jej usunięcie.

Możemy tego dokonać razem!

Jeśli chcesz umówić się ze mną na indywidualną konsultację to skorzystaj z przycisku poniżej. Oto zasady współpracy:

  1. Po otrzymaniu zgłoszenia wyznaczę Ci termin konsultacji – mam ich bardzo wiele, więc na pewno nie uda się umówić z dnia na dzień.
  2. Warunkiem potwierdzenia terminu jest dokonanie opłaty z góry za konsultację – szczegóły podam Ci w emailu zwrotnym – proszę Cię o cierpliwość, wpływa do mnie naprawdę wiele zgłoszeń. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie automatycznie anuluje rezerwację terminu.
  3. Konsultacje możemy odbyć na żywo, w moim gabinecie w Bydgoszczy lub poprzez Skype.
  4. Jeśli konsultacja nie odbędzie się z Twojej winy (nie zdążyłeś lub zapomniałeś) musisz rozpocząć cały proces od nowa – od umówienia się poprzez nową wpłatę potwierdzającą termin.
  5. Wypełnij dokładnie formularz, abym wiedział jak najwięcej o Tobie jeszcze przed spotkaniem.

Formularz zgłoszeniowy

Wszelkie prawa zastrzeżone - Romuald Kosznik 2017