O mnie

Romuald Kosznik

Konsultant i trener Totalnej Biologii

Jestem dyplomowanym konsultantem Totalnej Biologii / Recall Healing, THETA HEALING BASIC DNA, trenerem Rozwoju Osobistego, w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń. Jestem również mistrzem bioenergoterapii, dyplomowanym radiestetą, naturoterapeutą.

Totalna Biologia to uzdrawianie przez świadomość – siebie i bliskich

Totalna Biologia głosi: „Choroba nie jest błędem natury; jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków; będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby należy odkryć jej źródło w samym sobie.

Choroba jest uzewnętrznieniem nierozwiązanego konfliktu wewnętrznego; jest wspólna wszystkim organizmom żywym.

Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy zdeprogramować chorobę w ciele. W ten sposób wiele chorób, które kiedyś uznano za nieuleczalne – teraz są uleczalne!

Metoda Biologii Totalnej – Uzdrawianie przez Świadomość – bazuje na tej właśnie praktyce, stanowi syntezę wielu badań i obserwacji wniesionych przez m. in.: współczesną medycynę klasyczną zachodnią i wschodnią, Nową Medycynę dr Hamera, obserwacje biologicznych praw rządzących fauną i florą, psychogenealogię, NLP, studia nad naturą zwierząt, kabałę, symbolizm i wiele innych.

Dowiedz się dlaczego chorujemy i umów się na wizytę:

Wiele osób szuka przyczyn chorób przewlekłych zupełnie nie tak gdzie trzeba.
One tak naprawdę tkwią głęboko w naszej podświadomości i wywoływane są przez dramatyczne wydarzenia z naszej przeszłości.
Moją rolą jest pomoc w znalezieniu tych wydarzeń, ich zneutralizowanie i powrót do zdrowia.

ROMUALD KOSZNIK

Chcesz wiedzieć więcej o Totalnej Biologii?

Często jestem gościem seminariów oraz wywiadów – jestem pytany o wyjaśnienie przyczyn wielu chorób. By jednak móc na te pytania odpowiedzieć należy najpierw poznać podstawy Totalnej Biologii.

Zachęcam Cię dlatego do obejrzenia filmu obok, w którym wyjaśniam co to jest 5 praw natury i dlaczego tak rządzą naszym zdrowiem i niestety naszą chorobą.

Ja o Totalnej Biologii

Wszelkie prawa zastrzeżone - Romuald Kosznik 2017